Kup w przeciągu

14

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Emulsja normalizująca dla dzieci i dorosłych
Emulsja normalizująca dla dzieci i dorosłych

Przedstawiamy emulsję normalizującą dla dzieci i dorosłych, która jest rekomendowanym rozwiązaniem dla osób zmagających się z problemami skórnymi.

Na jakie problemy rekomendowana jest emulsja normalizująca?

Delikatna i lekka emulsja z olejem tsubaki (camellia japonica) ma działanie normalizujące i łagodzące. Jest stosowana w przypadku różnego typu anomalii skórnych. Najczęściej jest to sucha skóra, skóra atopowa, AZS oraz łuszczyca. Należy wiedzieć, że problemy dermatologiczne bardzo często mogą mieć podłoże genetyczne. Wpływ mogą mieć tez alergeny spożywane razem z jedzeniem oraz wdychane w powietrzu. Oczywiście nie bez znaczenia pozostaje higiena. W związku z czym osoby dotknięte tego typu problemami skórnymi powinny przykuć szczególną uwagę do prawidłowej pielęgnacji ciała – zwłaszcza o nawilżeniu skóry.

Emulsja normalizująca dla dzieci

Problemy ze skórą często dotyczą dzieci już w wieku niemowlęcym. W związku z czym w razie widocznym niepokojących objawów u niemowlęcia należy już w tak młodym wieku zasięgnąć konsultacji dermatologicznej. Specjalista powinien zdiagnozować problemy oraz zaproponować odpowiednie leczenie. Jednym z często rekomendowanych sposobów jest zastosowanie emulsji normalizującej, która może być stosowana przez dzieci.

Emulsja normalizująca

Emulsja normalizująca restrukturyzuje naskórek, nawilża, regeneruje i uspokaja. Ponadto, działanie emulsji zwiększa kolagen typu I oraz nawilża wysuszony naskórek.

W składzie emulsji znajdziemy prebiotyki, które wspomagają mikobiotę skóry, ultrafiltrowaną wodę morską, ekstrakt epigenetyczny z kwiatu słońca, aloes (posiadający certyfikat IASC), olej tsubaki oraz ekstrakt z lukrecji.

Sposób użycia jest bardzo prosty wystarczy delikatnie masować wybrany obszar, aż do wchłonięcia.

Jak jeszcze dbać o skórę wrażliwą?

  • Warto pamiętać o stosowaniu filtru ochronnego o wysokim SPF w słoneczne dni.
  • Należy zwrócić szczególną uwagę na higienę tak aby pot nie działał wysuszająco i drażniąco na skórę.
  • Należy balsamować skórę nawet kilka razy dziennie.
  • Stosować naturalne i delikatne kosmetyki.
  • Ograniczyć noszenie biżuterii oraz odzieży drażniącej skórę.

Ponadto, podstawą jest konsultacja z lekarzem dermatologiem.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl