Kup w przeciągu

14

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

O firmie

Elinné hiszpańska marka działająca na rynku od 2005r, w której we własnym laboratorium, założyciele firmy Maria José Martinez (kosmetolog, dyrektor do spraw szkoleń) i José Vicente Garcia (chemik, wyższy technik do spraw zdrowia środowiskowego, technik specjalizujący się w toksykologi kosmetycznej) z miłością i pasją tworzą innowacyjne kosmetyki o najwyższej skuteczności. Fascynuje ich fitotechnologia epigenetyczna, dzięki której mamy możliwość zatrzymania, a nawet cofnięcia procesów starzenia się.

Kosmetyki Elinné zawierają wyłącznie najwyższej jakości surowce o maksymalnym stężeniu, co zapewnia wysoką skuteczność działania. Stale prowadzone badania i szukanie innowacyjnych rozwiązań ma na celu ciągłe udoskonalanie produktów Elinné. Firma posiada patent na pozyskanie emulsji z wody morskiej co potwierdza efektywność przeprowadzonych testów. Własne formuły wyróżniają Elinné na tle innych marek, które dość często korzystają z gotowych receptur, opracowanych przez firmy zewnętrzne.

W składach produktów znajdziemy między innymi komórki macierzyste zdolne do aktywacji białka długowieczności, kompleksy epigentyczne, peptydy, kwasy hialuronowe, OLIGO HA przenikające w głębokie warstwy skóry dzięki bardzo niskiej cząsteczce (od 2Kda), certyfikowany aloes bio z najlepszych upraw. Ważny jest też brak toksyczności dlatego kosmetyki Elinné nie zawierają konserwantów ani parabenów.

Założyciele Elinné kształcą również przyszłych kosmetologów w najlepszych szkołach kosmetycznych w Hiszpanii.

O ciekawostkach z nurtu fitokosmetyki epigenetyki możemy posłuchać w cotygodniowym programie w hiszpańskim radio gdzie jako ekspert wypowiada się Jose Vicente Garcia. Produkty Elinne uznane są również na łamach branżowego miesięcznika „ Vida Estetica” oraz zdobyły wiele wyróżnień.

Jedną z najbardziej zaawansowanych i efektywnych linii Elinné jest Thalàxia antipollution działająca przeciw zanieczyszczeniom.

Linia Thalàxia została nagrodzona na międzynarodowych targach COSMOBEAUTY BARCELONA 2019

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl