Kup w przeciągu

14

[11.07]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

Przyszłość w kosmetologii: Kosmetyki epigenetyczne
Przyszłość w kosmetologii: Kosmetyki epigenetyczne

Kosmetyki epigenetyczne

to przełom dla postrzegania procesów starzenia się skóry.

 W najnowszych osiągnięciach medycyny i kosmetyków jest tak zwana nauka epigenetyczna. Epigenetyka to nauka, która bada mechanizmy i zestaw elementów funkcjonalnych, które regulują aktywność i ekspresję genów komórki bez zmiany jej sekwencji DNA. Wiele modyfikacji epigenetycznych można opóźnić, a nawet cofnąć poprzez przeprogramowanie epigenetyczne, podobnie jak w przypadku starzenia się komórek. Wśród czynników, które wpływają na starzenie się, są: 30% genetyczne, 50% styl życia i 20% stres. Do dwóch ostatnich czynników epigenetycznych, tj. Do 70% przyczyn starzenia można podejść za pomocą kosmetyków epigenetycznych”.

 Kosmetyki Elinné zawierają wyłącznie najwyższej jakości surowce o maksymalnym stężeniu, co zapewnia wysoką skuteczność działania. Stale prowadzone badania i szukanie innowacyjnych rozwiązań ma na celu ciągłe udoskonalanie produktów Elinné. Firma posiada patent na pozyskanie emulsji z wody morskiej co potwierdza efektywność przeprowadzonych testów. Własne formuły wyróżniają Elinné na tle innych marek, które dość często korzystają z gotowych receptur, opracowanych przez firmy zewnętrzne.

 W składach produktów znajdziemy między innymi komórki macierzyste zdolne do aktywacji białka długowieczności, kompleksy epigentyczne, peptydy, kwasy hialuronowe, OLIGO HA przenikające w głębokie warstwy skóry dzięki bardzo niskiej cząsteczce (od 2Kda), certyfikowany aloes bio z najlepszych upraw. Ważny jest też brak toksyczności dlatego kosmetyki Elinné nie zawierają konserwantów ani parabenów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl